Reading Canoe Club

Home

Thameside 1 2002

K2 MEN
1 STEVE HARRIS
STEVE BAKER
ELM 01:24:41
2 S PRICE
N STEENKAMP
RICH 01:36:43
3 ANDY NICHOLSON
GRAEME BURGESS
IND 01:38:04
4 DAVID FORD
SIMON RANDELL
WIND 01:45:02
5 NORMAN DUNROY
STEVEN SEATON
RICH 01:47:21
6 JOHN CATO
RUSSELL DAWKINGS
ARTISTS 01:49:34
7 A KNIGHT
GARY JOLLIFFE
WIND 01:54:55
8 TIMOTHY SMITH
NICK WYATT
MET POLICE 02:01:58
9 D.WADSWORTH
D.HEATHERINGTON
WOOD 02:09:30
10 JON CORNELL
JOHNNY TEMPLING
RICH 02:10:13
11 DAVID WALKER-RUDD
NICK CUTHBERTSON
ARTISTS 02:16:29
  A HOLLAND
P ELLIOT
ARTISTS 01:36:25
K2 MIXED
1 DAN SEAFORD
ANITA COOPER
RDG 01:38:58
2 SUSAN GRAY
PETER BURBRIDGE
RDG/LEA 01:39:12
3 SARAH CHRISTMAS
IAIN CALLAGHAN
WEY 01:39:45
4 MICHAEL WIBREW
SAM ATKINS
MAID 01:39:59
5 PHILIPPA KELLEY
KARL GILBERT
RICH 01:40:00
6 KIM WETHERALL
OLIVER BILLINGS
RICH 01:50:29
7 D.COULSON
S.WHELAN
RDG 01:51:12
8 J.YOUNG
S.DAMART
ARTISTS 01:57:50
9 GAIL BATTISON
LEANDER EDE
RDG 02:00:00
10 FRANCES KENDEN
KEITH SHORE
SKIFF 02:31:36
K2 JUNIOR VETERAN
1 DEREK HALL
KATHERYN HALL
WOK 01:57:26
2 MALCOLM ACREMAN
ALEX HIBBERT
CANFORD
SCHOOL
02:06:11
K2 VETERAN
1 RICHARD LEWIS
KEITH OWEN
BOA 01:34:11
2 OLLIE HARDING
IAN WHITE
WOK 01:34:43
3 MIKE PURCHASE
NIGEL UNWIN
BOA 01:44:01
4 P.BOWLES
D.RICHARDSON
MAID 01:48:01
5 T.MACQUEENIE
JOHN INCE
ARTISTS 01:53:03
6 R.SOMERSET
P.ABSOLOM
BCCC 01:56:30
7 G.STONEHOUSE
N.STONEHOUSE
RICH 01:58:36
8 M.JOHANNSEN
P.LONGSTAFF
ARTISTS 02:03:46
9 ALAN ARCHONDAKIS
DAVID HUGHES
BEJSC 02:12:12
10 C.JONES
RAY PEARCE
BAN 02:34:01
11 TONY DAVIS
STREATHER
IND 02:40:28
K1 VETERAN
1 DAVE HALLAM LEA 01:36:15
2 MARK HOGAN LEA 01:38:30
3 JASON ISSAC LEA 01:38:37
4 RICHARD KENT WOOD 01:40:01
5 NICK DANIELS RDG 01:41:05
6 ANDY CHUMBLEY RDG 01:42:42
7 JACK HODKIN WOK 02:17:03
DIS Shaun Thrower Here  
DNS? J.S.MALLETT CCC DNS
K2 JUNIOR MEN
1 O.ISBELL
S.TOOZE
RICH 01:38:54
2 NICK FARREN
MARK BURTON
BSCL (BRY) 01:45:43
3 C.GRANT
W.EDMUNDS
WELL 01:48:46
4 NICK THOMAS
DUNCAN BARNES
BSCL (BRY) 01:50:52
5 JACK FRAZER
SIMON MURRAY
BSCL (BRY) 01:51:00
6 C.SEARS
JOSH HEUGH
WELL 01:51:18
7 MATTHEW ROGERS
SEB VAN AAKEN
BSCL (BRY) 01:54:57
8 C.PARKINSON
F.PARKINSON
WELL 02:04:49
9 TOM MACANDREW
A.SIMPSON
WAR 02:38:24
10 MARK THOMAS
HEATHER MURPHY
BAN 02:44:00
K2 LADIES
1 Sarah Edwards
Rose Purkiss
PHCC 02:25:20
2 Moira Higgs
Jeanette Collinson
PHCC 02:26:21
K1 LADIES
1 SONJA BAPTY ACU 01:52:33
2 WIKI DANIELS RDG 01:54:27
K1 MEN
1 STEVE KING HERE 01:37:33
2 MARK HAYNES RDG 01:37:54
3 TOM DANIELS RDG 01:39:10
4 PAUL BAKER RMCC 01:42:25
5 ALAN GRAY ARTISTS 02:10:34

Reading Canoe Club, The Warren, Caversham, Berkshire, RG4 7TH
Find Us | Site Map | E Mail | ©2004 Reading Canoe Club