Reading Canoe Club

Home

Thameside 1 2003

K2 Senior Men
D BEAZLEY \ S DARK LEA 01:27:01
C NEALE \ A KELLY TUN / KEN 01:31:25
HENDRON \ LLOYD RICH 01:35:19
M PANAYI \ G ROWLEY LEA 01:35:59
DAWKINS \ HENDRON Richmond 01:37:05
IAN BRIDGES \ MIKE DOYLE Independent 01:37:26
NICHOLSON \ BURGESS RIP 01:38:30
P STUART \ WINDSOR LEA 01:38:35
CHAPMAN \ D WOODHEAD LEA 01:42:32
ROGERS \ HOLMES RIP 01:42:54
WILSON \ ELWIN FALC 01:44:33
ROBBINS  \ COLLIVER Independent 01:46:18
VEEVERS \ STONEMOSSE RICH 01:47:47
IVES \ CHEESEMAN RECC 01:51:08
SIMON HOLBROOK \ TIMOTHY SAGE Independent 01:53:26
PETER STANWAY \ RICHARD TUCK RDG 01:53:46
DAVE SIEGEL \ NICK SPEAR Croesyceihiog CC 01:53:59
ACREMAN \ ARMSTRONG PHCC 02:04:37
HAUPT \ UTH RICH 02:05:41
HOUSE \ PUNCHARD Independent 02:12:38
PARKINSON \ WHITTINGHAM SHROP 02:15:20
MCQUEENIE \ CANALES ART 02:26:31
MURPHY \ WOLFE RICH 02:27:41
K2 Senior Ladies
TAMSIN PHIPPS \ GAIL BATTISON RDG 01:59:31
BOSKOVA \ SMITH RICH 02:11:08
WATERWORTH \ MALLIN ACU 02:12:13
K2 Vets
NICK DANIELS \ JAMES TREADGOLD RDG / NEW 01:33:18
JOH INCE \ DAMART ART 01:44:51
PAUL BURNESS \ MALCOM FILLINGHAM WOK 01:47:41
BRIAN CRAIGIE \ NIGEL FRANKLAND RGD 01:48:23
STAFFORD \ SELWOOD BEJS 01:57:48
PEARCE \ ROBBINS BAN 01:59:29
JOHN DAGNALL \ EARL HEWETT WOK 02:00:44
COLIN FELLOWS \ CHRIS JONES Independent 02:06:46
DAVID PARKINSON \ NICK WHITTINGHAM Shropshire Paddlesport DNS
K2 Mixed
K MCGEE \ M HOGAN LEA 01:34:43
RICHARD LOVELL \ PAM FANNING WOK 01:44:52
CHARLIEE GRANT \ WILL EDMAUNDS 01:46:06
WIKI DANIES \ ROGER BELL RDG 01:49:34
HELLI LATHAM-BAOL \ JOHM DRUMMOND RDG 01:51:08
CARA COOLBAUGIA \ RICHARD PERKINS BRY 01:51:10
KAMALA SEN \ TIM JOINER RIC/DCP 01:57:36
FIONA TARESON \ JONATHAN MAYNE 02:04:15
ROBERT ROOKS \ RUTH DAVIES SUTTON 02:07:40
LORRAINE MARTIN \ DEAM MARTIN 02:14:12
C2 Senior
OLDHAM \ BROAD IND 02:13:42
K2 Junior Men
JAMES PURCHASE \ IAIN HISSETT PAN 01:41:23
NICK THOMAS \ SIMON MURRY Bryanston School 01:42:17
MARK BURTON \ GEORGE NEVILLE-JONES Bryanston School 01:46:37
WILLAIM THOMAS \ JOOST ELIAS Bryanston School 01:52:00
MATHEW ROGERS \ HENRY WOOD Bryanston School 01:57:39
TIM PEARSE \ PHILIP PEARSE Cokethorpe School 01:58:48
HEATON-RENSHAW \ H DODSON MALB / BRY 01:59:36
RICHARD PERKINS \ CARA COOLBAUGH Bryanston School DNS
K2 Junior Women
ROHAN BATTISON \ ALISON GALLOWAY RDG 01:47:20
KIMBERLEY WETHERALL \ ANNA WISE RIC 01:49:02
K2 Vet / Junior
LEANDER EDE / DAVE COULSON RDG 01:34:39
ANDY CHUMBLEY / BENNETT WOK 01:38:38
ARCHONDAKIS / WATT BEJS 02:04:31
HUGHES / SELWOOD BEJS 02:08:38
K1 Senior Men
DUNCAN CAPPS ACU 01:34:23
BRENDAN REESE ACU 01:34:30
G MCREAND LEA 01:35:01
D HALLAM LEA 01:35:59
J ISAAC LEA 01:39:33
PAUL BAKER RMCC 01:42:07
FRANCISCO BARATTA RIC 02:04:13
DAVID RUDD ARCC 02:12:06
ANDREW NASH Sutton 02:14:06
ALMOUSILI AYMAN RMCC 02:15:19
ALISTAIR HORNSBY IND 02:18:17
M HOGAN LEA DNS
K1 Junior Men
DWAYNE MORTON wes 01:39:18
MATT HIDE WES 01:49:03
MARK THOMAS BAN 01:58:41
TOM HIDE WES 02:00:40
BEN PARFITT WES 02:02:41
ANDREW THOMPSON LEASIDE 02:05:33
ANTHONY KELLY WOK 02:08:56
ROB BEER WES RTD
K1 Senior Ladies
ANITA COOPER RDG 01:54:33
K1 Veteran
PAUL TOOMEY RDG 01:53:36
JULES TAYLOR IND 01:55:10
K1 Junior Ladies
LEANNE BROWN Barking & Dagenham 02:08:39

Reading Canoe Club, The Warren, Caversham, Berkshire, RG4 7TH
Find Us | Site Map | E Mail | ©2004 Reading Canoe Club