Thameside 2 - 2014

SMK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 KEITH MOULE CLM S 01:58:34
2 MARK WILKES CLM S 02:01:59
3 SAMUEL PLUMMER LBZ SM 02:03:21
4 RADEK ZIELSKI RDG S 02:06:42
5 Martin Licudi RDG SM 02:20:41
6 RICHARD DAVEY RDG S 02:37:39
7 ROBERT WILLIS ACU SM 03:03:29
SLK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 LIZZIE BROUGHTON RIC F 02:07:27
JMK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MATTHEW JOHNSON CLM J 02:11:02
2 REMI LUCAS WOK J 02:23:20
JLK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 HAFSA KABEER RDG JF 02:42:14
VK1
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 SIMON DARK BOA V 02:07:23
2 NIGEL JEFFERSON SOU VM 02:27:47
3 MARK SPRUCE SOU VM 02:43:34
SMK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 TOM DIAPER
OLIVER MAIN
ACU
ACU
S
V

02:07:40
2 PAUL BAKER
LEE HOWSON
RMCC
RMCC
S
S

02:14:38
3 IAIN LAWSON
TIM IVES
ACU
ACU
SM
SM

02:21:44
4 MATT WESTHALL
MARK WIGGLESWORTH
PAN
PAN
S
S

02:21:55
5 MIKE PIGOTT
WILLIAM ABSON
RIC
RIC
S
S

02:23:31
6 PAUL CARPENTER
SAM CLARKE
HER
HER
V
S
6
6
02:26:01
7 Tom Styles
Ryan Inocco
MLO
MLO
SM
VM

02:30:06
8 Will Pope
Sam Adams
Hampton Canoe Club
Hampton Canoe Club
S
S

02:52:21
9 BRUCE LEE
GANGA LIMBU
ACU
ACU
SM
SM

02:58:24
SLK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 Elin Ogeman
Maria Lynch
SOU
SOU


02:42:35
2 CATHERINE WALKER
VICKY METCALFE
PAN
PAN
JF
VF

02:50:54
3 ERIKA HUTCHINSON
NIKKI JACOBY
RDG
RDG
VF
VF

02:56:20
4 SAMANTHA RUDD
GRANIA MILLER
SHP
SHP
VF
VF

02:59:03
5 tee barter
kyrstie hall
sudbury canoe club
sudbury canoe club
SF
SF

03:11:06
SMC2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 JAMES PROWSE
Tim Penson
HEM
EXE
SC
SC

02:17:57
2 gary corr
Claude bailey
paddle sports
Paddle sports


02:32:10
JMK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 Dom Williams
Emile Hussell
Churchers
Churchers
J
J

02:25:17
2 Ben Norman
John Body
Churchers
Churchers
J
J

02:30:38
3 Harry Foster
Ben Hanlan
Churchers
Churchers
J
J

02:31:06
4 Jonny Payne
Joe Farrell
Churchers
Churchers
J
J

02:50:38
JLK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 Thea Parson
Lydia Morrison
Churchers
Churchers
JF
JF

02:59:59
2 Annie Myer
Ella Wakeland
Churchers
Churchers
JF
JF

03:02:54
VK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 GRAHAM HOLMES
Shane Houghting
SOU
WEY
V
V

02:15:01
2 Simon Walley
Ian Barnard
SOU
IND
VM
VM

02:30:49
3 Gordon Merritt
Nicholas Barton
WBC
WBC
V
V

02:42:08
JVK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 MADI BARNICOAT
IAN WHITE
FOX
IND
JF
V

02:15:13
2 FRED KEMP
NIGEL FRANKLAND
RDG
RDG
J
V

02:25:57
3 Diana Naftanaila
WILLIAM PLAYLE
BAD
BAD
JF
V

02:26:11
MixK2
Position Name Club Class Div Time Points P/D
1 POPPY TAYLOR
JAMES KING
SOU
RIC
JF
S

02:07:26
2 DAVID SACKMAN
Sue GRAY
RDG
RDG
V
VF

02:18:46
3 BETHANY GOODLAD
CHRIS ELLIOTT
LBZ
LBZ
F
V

02:30:47
4 Emma Gillmer
Phillip Woodgate
IND
IND
F
VM

02:40:36